Aktif anket yok !

TÜRKİYE İÇİN YENİLENEBİLİR ENERJİ, FOTOVOLTAİK 

"Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi"

                                          Sınırsız Enerji Kaynağı, Temiz Enerji...

     1984 yılından bu yana enerji sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız Türkiye’de son 15 yılda gelişen güneş enerjisinden elektrik üretimi, fotovoltaik sektöründe öncü bir firmadır. Depar Solar olarak yüksek kaliteli güneş enerjisi sistemleri ve Led aydınlatma ürünlerimizi birçok ülkeye ihraç etmenin yanısıra dünyaca tanınmış fotovoltaik güneş enerjisi ekipmanlarını Türkiye pazarına sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Fotovoltaik ürünlerle ilgili tecrübemizi hem Türkiye pazarına hem bütün dünyaya doğru ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaç edinen firmamız ürün ve sistem kalitesini temel alan hizmet anlayışına sahiptir.

 

 

  

FOTOVOLTAİK PROJELER- GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ / GES  

     Büyük ve orta ölçekli enerji üretim tesisi olarak kurulan Güneş Tarlaları dünya çapında birçok ülkede  uzun yıllardır kurduğumuz sistemler ülkemizde de devreye alınmaya başlanmıştır. Türkiyenin çeşitli bölgeleri için hazırladığımız kapasite raporları, kurulu güç verim bilgileri, fizibilite raporları ve teknik raporlar ile "Güneş Enerjisi İle Elektrik Üretim Tesisi" kurmak isteyen yatırımcı ve girişimcilere hizmet vermekteyiz.  Ayrıntılı bilgi için tıklayın

      Yüksek verimli, 25 yıl lineer performans garantisine sahip güneş panellerimiz ile güvenilir, çevreci ve her şartta kullanabileceğiniz gücü sunmaktayız. Depar Solar Güneş Enerjili Dış Mekan Aydınlatma Ürünlerimiz elektrik şebekesine ihtiyaç duymadan her zaman yanınızdadır. Güneş Jeneratörü sistemleriyle işyeriniz , eviniz, yazlığınız, araziniz kısacası elektriğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda enerji sisteminizi kurup hazır hale getirmekteyiz. Gün geçtikçe kirlenen çevre ve azalan enerji kaynakları... Dünyamızın ve ülkemizin temel iki sorununu çözmenin bir yolu var. Enerji getirisi yüksek ve işletme maliyeti sıfıra yakın olan fotovoltaik elektrik sistemi hem ücretsiz bir kaynaktan elektrik sağlamakta hem de çevreye yayılan karbonmonoksit ve diğer tonlarca atığın oluşmasını önlemektedir. Gelecek nesillerin elektrik kaynağının güneş elektriği olduğunun bilincindeyiz.

   
       
     
 
 

 

Depar Solardan Suriye Mülteci Kamplarına Güneş Enerjisi
Depar Solar Suriyede bulunan mülteci kamplarına güneş enerji sistemleri ve güneş enerjili sokak lambaları teslimatını gerçekleştirdi.
Depar Solardan İran Çıkarması
Ambargoların kaldırılmasından sonra birçok ülkenin dikkatini çeken İran birçok uluslararası yatırımcının odak noktasında. Depar Solar Güneş Enerjisi alanında İranlı partnerleri ile işbirliği konularını genişletmek üzere anlaşma imzaladı. Yapılan an..
Kuzey Sudan Hartum Gümrük Sahası için Depar Solar Berlin Serisi DC Armatür
Kuzey Sudan Hartum Gümrük İdaresi Antrepo ve Saha aydınlatması için Depar Solar Berlin Serisi DC Güneş Enerjili Aydınlatma Armatürlerini seçti.
TİKAdan Cibutiye SOLİ Güneş Enerjili Aydınlatma
Depar Soların SOLi Markası ile ürettiği Solar Lityum Tak-Kullan Lamba konsepti ile satışa sunulan SOLi Güneş Enerjili Park & Bahçe Lambaları Cibuti?de yoksulların kullanımına sunulmak üzere TIKA ve Müteahhitleri aracılığı ile ülkeye sevk edildi.
Yeni MPPT 20A Şarj kontrol cihazımızı gördünüz mü?
Depar Solar 20A MPPT (12/24V) şarj kontrol ve aydınlatma için zamanlayıcı(nightlight) özelliği ile 520W (24V) güneş paneline kadar bağlanabilen maksimum güç noktası takibi ile %30?a kadar ekstra performans sağlayın.
Rwanda Solar Çevre Aydınlatması için SOLi Solar Lityum Serisi
Ruanda hem tropikal hem de kurak bir iklime sahip iki ayrı iklim kuşağında bulunan bir ülke olarak güneş potansiyeli açısından yıl boyunca iniş çıkış gösteren değerlere sahip bir ülke olarak SOLi Solar Lityum Serisi ile yüksek kaliteli Depar Solar ürünleri ile güneş enerjisinden aydınlatma amaçlı olarak da faydalanmaya başladı.
Depar Solar Nijeryada Otoyol Aydınlatma İhalesi Tedarikçisi Oldu
Depar Solar Nijerya Eyaletlerarası yol aydınlatma ihalesi için yüksek verimli LED Aydınlatma Ürünleri ile tedarikçi olmaya hak kazandı. Uzun çabalar sonucu kazanılan bu başarı sayesinde bölgede şehirlerarası yolların aydınlatılmasında Depar Solar ürünleri ile birinci etap olarak 100km yol aydınlatma armatürleri ve üst yapı elektrik malzemeleri ihrac edilecek.
Moritanyalı Yoksullar İçin Güneş Enerjili Dalgıç Pompa
Depar Solar ve AZDA Grup-Suudi Arabistan ortak projesi olarak Moritanya sınırlarında 10 ayrı bölgede yoksullara su sağlamak amacı ile kullanılacak olan Güneş Enerjili Dalgıç Pompa Sistemleri tedariği sağlandı.
Gana sokak ve Caddelerini Depar Solar Aydınlatıyor
Batı Afrika ülkelerinden olan Gana sokak ve caddeleri Depar Solar London Serisi Güneş Enerjili aydınlatma direkleri sayesinde daha aydınlık ve güvenli....
EGY 2015 Kahire MISIR Fuarında Aydınlatma Ürünlerimizi görebilir ve test edebilirsiniz.
Kahirede düzenlenecek olan EGY 2015 Waste & Recycling Expo fuarında aydınlatma ürünlerimizi görerek test edin.
EXPO 2016 Antalya Güneş Enerjili Mobese Kamera Depar Solardan
Expo2016 Antalya için çalışmalar hızla sürerken 1200 dönüm alanın tümünü izlemek amacı ile Depar Solar tarafından projelendirilen Güneş Enerjili speed dome kameralar ve off-grid elektrik sistemleri kurulumuna başlandı.
Bayilerimizden Haberler
Kastamonu bayimizin uygulamıs oldugu günes enerjili dalgıç pompa ve bağ evi sistemi.
Nijerya Güneş Enerjili Cadde & Otoyol Aydınlatma Projesine start verildi.
Depar Solar Nijerya ekibinin iki yıldır devam ettirdiği yoğun çalışmalar sonrasında 500km yol üstyapı ve aydınlatma işleri için Depar Solar ekibi start verdi ve ilk direklerin kurulumuna başlandı.
Yeni Ürün: Güneş Paneli + Lityum Pil + LED Lamba Kompakt SOLi Sokak Lambası
Depar Solardan Yepyeni Mucize Ürün; Türkiyede ilk defa hepsi bir arada kompakt SOLi güneş enerjili sokak lambası.
Depar Solardan Erzincanlı Yaylacılara Güneş Enerjisi
İliç Kaymakamlığı ve İliç İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinatörlüğünde, ilçede göçer hayvancılık yapan küçükbaş hayvan yetiştiricilerine yönelik olarak hazırlanan Aydınlık Çadırlar Projesi hayata geçirildi. Depar Solar’ın üretimini gerçekleştirdiği proje ile güneş enerji sistemleri kullanılarak yaylalarda hayvancılık yapan 100 ailenin çadırlardaki elektrik ihtiyacı karşılanmaya başlandı.
DEPAR SOLAR GROUP
Adres: Anadolu Blv.145.sk.10/33-47-48 Macunkoy 06370 Ankara Turkey TEL: +90.312.3977236 E-posta: info@deparsolar.com
Ziyaretçiler - Bugün: 14 Toplam: 1666231
© 2015 DEPAR SOLAR GROUP - Tüm Hakları Saklıdır. | AKSETWEB