Güneş Enerjili Aydınlatma Ürünlerini Tanıyormusunuz??
Evet tamamını biliyorum
Evet bir kısmını tanıyorum
Ne Evet Ne Hayır
Hayır

TÜRKİYE İÇİN YENİLENEBİLİR ENERJİ, FOTOVOLTAİK 

"Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi"

                                          Sınırsız Enerji Kaynağı, Temiz Enerji...

     1984 yılından bu yana enerji sektöründe hizmet vermeye devam eden firmamız Türkiye’de son 15 yılda gelişen güneş enerjisinden elektrik üretimi, fotovoltaik sektöründe öncü bir firmadır. Depar Solar olarak yüksek kaliteli ürünlerimizi birçok ülkeye ihraç etmenin yanısıra dünyaca tanınmış fotovoltaik güneş enerjisi ekipmanlarını Türkiye pazarına sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Fotovoltaik ürünlerle ilgili tecrübemizi hem Türkiye pazarına hem bütün dünyaya doğru ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaç edinen firmamız ürün ve sistem kalitesini temel alan hizmet anlayışına sahiptir.

 

 

  

FOTOVOLTAİK PROJELER- GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ / GES  

     Büyük ve orta ölçekli enerji üretim tesisi olarak kurulan Güneş Tarlaları dünya çapında birçok ülkede  uzun yıllardır kurduğumuz sistemler ülkemizde de devreye alınmaya başlanmıştır. Türkiyenin çeşitli bölgeleri için hazırladığımız kapasite raporları, kurulu güç verim bilgileri, fizibilite raporları ve teknik raporlar ile "Güneş Enerjisi İle Elektrik Üretim Tesisi" kurmak isteyen yatırımcı ve girişimcilere hizmet vermekteyiz.  Ayrıntılı bilgi için tıklayın

      Yüksek verimli, 25 yıl lineer performans garantisine sahip güneş panellerimiz ile güvenilir, çevreci ve her şartta kullanabileceğiniz gücü sunmaktayız. Depar Solar Güneş Jeneratörü sistemleriyle işyeriniz , eviniz, yazlığınız, araziniz kısacası elektriğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda enerji sisteminizi kurup hazır hale getirmekteyiz. Gün geçtikçe kirlenen çevre ve azalan enerji kaynakları... Dünyamızın ve ülkemizin temel iki sorununu çözmenin bir yolu var. Enerji getirisi yüksek ve işletme maliyeti sıfıra yakın olan fotovoltaik elektrik sistemi hem ücretsiz bir kaynaktan elektrik sağlamakta hem de çevreye yayılan karbonmonoksit ve diğer tonlarca atığın oluşmasını önlemektedir. Gelecek nesillerin elektrik kaynağının güneş elektriği olduğunun bilincindeyiz.

 
       
   
 
 

 

Yeni MPPT 20A Şarj kontrol cihazımızı gördünüz mü?
Depar Solar 20A MPPT (12/24V) şarj kontrol ve aydınlatma için zamanlayıcı(nightlight) özelliği ile 520W (24V) güneş paneline kadar bağlanabilen mksimum güç noktası takibi ile %30?a kadar ekstra performans sağlayın.
TEDAS 50kW GES Tip Şartnamesi
TEDAS tarafından yayınlanan tip şartname birçok detaya açıklık getirerek hem belirli bir standardın oturmasına hem de EPC firmalarına yol gösterici bir kaynak olması açısından önemli bir dokümandır.
50kW GES YÖNETMELİĞİ ÇIKTI, KÜÇÜK GESLERDE PROSEDÜR AZALDI
Lisanssız Elektrik Üretimin Tesislerinin Proje İnceleme ve Onayına İlişkin Usul ve Esaslar” ile “LÜY Kapsamında 50 kWe kadar Güneş Enerjisine Dayalı Elektrik Üretim Tesislerinin Tip Şartnamesi-27.08.2015 Bu yönetmelik ile TEDAŞ 50kW ve altı güneş enerjisi santrallerinin prosedürlerini oldukça azaltmış oldu.
EGY 2015 Kahire MISIR Fuarında Aydınlatma Ürünlerimizi görebilir ve test edebilirsiniz.
Kahirede düzenlenecek olan EGY 2015 Waste & Recycling Expo fuarında aydınlatma ürünlerimizi görerek test edin.
SOLAREX 2015 Fuarında Davetlimizsiniz.
Türkiyenin önde gelen Güneş Enerjisi Fuarı SOLAREX 2015 yaklaşıyor.
TEIAS Lisanssız GES-RES Trafo Kapasiteleri (Tahsis Edilen)
TEIAS tarafından açıklanan GES ve RES için Türkiye çapında tahsis edilen trafo kapasiteleri bundan böyle her ayın ilk haftası açıklanarak internet sitesinde yayınlanacaktır.
Güneş Enerjisi Önlisans paket 2 ve 3 yarışma tarihleri belli oldu.
Güneş Enerjisine Dayalı Üretim Tesisi Kurmak Üzere Yapılan Önlisans Başvurularına İlişkin Yarışma Paket 2 tarihi 29 ocak 2015 olarak belli olurken bu...
30kWp On-grid Tesis Tip Şartnamesi
ELEKTRİK PİYASASINDA LİSANSSIZ ELEKTRİK ÜRETİMİNE İLİŞKİN YÖNETMELİK KAPSAMINDA KURULU GÜCÜ 30 kWp’e (30 kWp dahil) KADAR GÜNEŞ ENERJİSİNE DAYALI ELEKTRİK ÜRETİM TESİSLERİNİN TİP ŞARTNAMESİ olarak TEDAS tarafından yayınlanmıştır ve çeşitli görüşler alınarak üzerinde değişiklik yapılması da sözkonusudur.
Bayilerimizden Haberler
Kastamonu bayimizin uygulamıs oldugu günes enerjili dalgıç pompa ve bağ evi sistemi.
Lityum Batarya Özellikleri
Lityum iyon, Lityum polimer ve Lityum demir fosfat akülerin özellikleri
Yeni Ürün: Güneş Paneli + Lityum Pil + LED Lamba Kompakt SOLi Sokak Lambası
Depar Solardan Yepyeni Mucize Ürün; Türkiyede ilk defa hepsi bir arada kompakt SOLi güneş enerjili sokak lambası.
Depar Solardan Erzincanlı Yaylacılara Güneş Enerjisi
İliç Kaymakamlığı ve İliç İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinatörlüğünde, ilçede göçer hayvancılık yapan küçükbaş hayvan yetiştiricilerine yönelik olarak hazırlanan Aydınlık Çadırlar Projesi hayata geçirildi. Depar Solar’ın üretimini gerçekleştirdiği proje ile güneş enerji sistemleri kullanılarak yaylalarda hayvancılık yapan 100 ailenin çadırlardaki elektrik ihtiyacı karşılanmaya başlandı.
Lisanssız Elektrik Üretimi Tebliği Yeniden Yürürlükte
ELEKTRİK PİYASASINDA LİSANSSIZ ELEKTRİK ÜRETİMİNE İLİŞKİN YÖNETMELİĞİN UYGULANMASINA DAİR TEBLİĞ
YENİLENEBİLİR ENERJİ KAYNAKLARININ ELEKTRİK ENERJİSİ ÜRETİMİ AMAÇLI KULLANIMINA İLİŞKİN KANUN
Yenilenebilir Enerji Kaynakları Yönetmeliği 1 Ekim 2013 tarihinde resmi gazetede yayınlandı. Detaylar için haberimizi inceleyiniz.
Tarım Bakanlığı Kırsal Kalkınma Desteği Tebliği
KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARININ DESTEKLENMESİ PROGRAMI KAPSAMINDA BİREYSEL SULAMA MAKİNE VE EKİPMAN ALIMLARININ DESTEKLENMESİ HAKKINDA TEBLİĞ
DEPAR SOLAR GROUP
Adres: Anadolu Blv.145.sk.10/33-47-48 Macunkoy 06370 Ankara Turkey TEL: +90.312.3977236 E-posta: info@deparsolar.com
Ziyaretçiler - Bugün: 176 Toplam: 1626837
© 2015 DEPAR SOLAR GROUP - Tüm Hakları Saklıdır. | AKSETWEB