Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yatırımcılar

 

YATIRIM PROJELERİ - Güneş Tarlası / Güneş Elektriği Projeleri

Büyük ölçekli enerji üretim tesisi olarak kurulan Güneş Tarlaları dünya çapında birçok ülkede faal olarak işletilmektedir.

Türkiye’de yakın zamanda yürürlüğe giren kanunlar ile birlikte küçük ve orta ölçekli Güneş Enerji Santrali (GES) statüsünde projeler yürütmekteyiz. Türkiyenin çeşitli bölgeleri için hazırlamış olduğumuz raporlar, kurulu güç verim bilgileri, fizibilite raporları ve teknik raporlar ile Güneş Enerji Santrali kurmak isteyen yatırımcı ve girişimcilere hizmet vermekteyiz.  

 

 

Gerçekleştirmek istediğiniz bölge ve yatırım bütçesine uygun Güneş Enerji Santrali için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Orta ve Uzun vadeli yatırım aracı olarak dünyada yaygın olarak yapılan bu yatırımla geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. 1000kW altındaki kurulu güçlerde lisans gerektirmeyen Güneş Tarlaları mevcut güneş enerjisi teknolojileri ile Türkiye sınırlarında 7-8 yıl gibi bir amortisman süresine sahip olup minimum 30 yıl enerji üretimi yapmaktadır. Gerçekleştirmek istediğiniz projeler için bize ulaşın, değerlendirmeyi birlikte yapalım.

Bütün illerimizdeki Güneş Enerjisi potansiyellerine ait raporları radyasyon, kurulu güç bilgileri, koordinat gölgelenme verileri, meteorolojik veriler gibi birçok faktörü dikkate alarak hazırlamaktayız. Bölgenizde kurulacak güneş enerjisi tarlasından elde edebileceğiniz geliri merak ediyorsanız bize ulaşın

 Energieliga.deEnergyleague.com

DEPAR SOLAR GROUP
Adres: Anadolu Blv.145.sk.10/33-47-48 Macunkoy 06370 Ankara Turkey TEL: +90.312.3977236 E-posta: info@deparsolar.com
Ziyaretçiler - Bugün: Toplam:
© 2015 DEPAR SOLAR GROUP - Tüm Hakları Saklıdır. | 2H Yazılım