Videolar
Etkinlikler

Depar Solar olarak yurtiçinde ve yurtdışında katıldığımız etkinlikler vasıtası ile ürünlerimiz ve hizmetlerimizi tanıtmaya devam etmekteyiz. Türkiye çapında güneş enerjisi hususunda en önemli ve büyük etkinlik olan İstanbul Dünya Ticaret Merkezinde (CNR yanı) gerçekleşen "Güneş Enerjisi" fuarında katılımcı olarak yer alan Depar Solar; yeni ürünler, hizmetler, faaliyet alanları ve diğer birçok hususta ziyaretçilerimizi bilgilendirmekten büyük memnuniyet duyduk.  Bu fuar ile ilgili bazı resimleri aşağıda görebilirsiniz.

Eğitime destek kampanyamız ile birçok imkanlar sunduğumuz eğitim kurumları, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın verimli ve doğru enerji kaynağını bilimsel ve görsel olarak daha iyi anlamaları için fuar etkinliğimizde bilgi toplamışlardır.  Eğitim kurumları ve öğrencilerden gelen yoğun ilgiden oldukça memnun kaldığımızı özellikle belirtmek isteriz.

 

Tüm Türkiyeden gelen bayilerimiz ve müşterilerimiz birçok alanda yenilikleri görerek güneş elektriği hususunda bilgi dağarcığı ve vizyonlarını geliştirmişlerdir.

Fuar alanımızda akşam kapanış saatlerine kadar devam eden yoğun ilgi için tüm bayilerimiz, müşterilerimiz ve ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 

DEPAR SOLAR GROUP
Adres: Anadolu Blv.145.sk.10/33-47-48 Macunkoy 06370 Ankara Turkey TEL: +90.312.3977236 E-posta: info@deparsolar.com
Ziyaretçiler - Bugün: Toplam:
© 2015 DEPAR SOLAR GROUP - Tüm Hakları Saklıdır. | 2H Yazılım