Güneş Enerjisi Santralleri
ŞEBEKE BAĞLANTILI GES (on-grid)

FOTOVOLTAİK PROJELER-Güneş Tarlası / GES

Büyük ölçekli enerji üretim tesisi olarak kurulan Güneş Tarlaları dünya çapında birçok ülkede faal olarak işletilmektedir. Türkiyenin çeşitli bölgeleri için hazırladığımız kapasite raporları, kurulu güç verim bilgileri, fizibilite raporları ve teknik raporlar ile "Güneş Enerjisi İle Elektrik Üretim Tesisi" kurmak isteyen yatırımcı ve girişimcilere hizmet vermekteyiz.

 

Depar Solar olarak 28 yıllık tecrübemiz ile birçok alanda hizmet ve ürün sağlamaktayız. Güneş enerjisi santrallerinde öncelikli olarak güneş radyasyon ölçümü, saha belirlenmesi, keşif ve fizibilite, güneş enerjisi altyapı hizmetleri, vergi ve gelir hesaplamaları, sistem performans tahmin ve senaryoları, sistem entegrasyonu, kurulum, güneş enerjisi kapsamında ürün ve hizmet temini, balance of system (bos) ve tüm performans faktörlerinin hesaplanması, tüm bu etkenlerin yanında GES finansmanı, kredilendirilmesi ve güneş enerjisi finansal maliyetleri tablolarının ortaya çıkarılması gibi en ince detaylara kadar birçok hizmet sunmaktayız.

Şebekeye bağlı sistemler ölçümün yapılması, lisans veya kayıt süreci, kurulum süreci ve elektrik üretimi devam ettiği sürece birçok incelikli ve önemli hususla yüzyüzedir. Bu hizmetlerin etkili ve iyi yönetilmesi şarttır.

 

Şebeke Bağlantılı Sistem Ekipmanlarını görmek için tıklayın.

DEPAR SOLAR GROUP
Adres: Anadolu Blv.145.sk.10/33-47-48 Macunkoy 06370 Ankara Turkey TEL: +90.312.3977236 E-posta: info@deparsolar.com
Ziyaretçiler - Bugün: Toplam:
© 2015 DEPAR SOLAR GROUP - Tüm Hakları Saklıdır. | 2H Yazılım