Ana Sayfa
Kuwait Oil Company kurulumlarımız devam ediyor...
18.1.2017

K.O.C Kurulumlarımız hızla devam ediyor.

Kuveyt Petrol Şirketi güneş enerjisi sistemleri ve solar aydınlatma ürünleri  tedarikçisi olan Depar Solar 2016 yılında başlayan Çöl Şartlarına uygun güneş enerjili aydınlatma direkleri kurulumlarına 2017 yılında da devam ediyor. Üretimden, sevkiyat, proje yönetimi, kurulum, test ve devreye alma aşamalarının tamamında aktif olarak yer alan Depar Solar ekibi sistemlerin kalite güvenliği ve uzun ömürlü olması konularında Türkiyenin en hassas firmalarından biri olduğunu her firsatta gözler önüne seriyor. 

Güneş Enerjili Aydınlatma ürünlerinin özellikle çöl şartlarında çok farklı davranışlar sergiler. Sıcaklık ve toz gibi etkenlerin çok fazla olması ürünlerinin özel olarak dizayn edilip üretilerek uygulamaya geçilmesini gerektirmekte ve standart ürünlerin Dünyanın birçok ikliminde olduğu gibi burada da sorun yaratabileceği Depar Solar ekibi tarafından 2016 yılı başında yapılan keşif ve fizibilite çalışmaları sayesinde belirlenmişti. Buna göre dünya çapında tüm müşterilerine güneş enerjili aydınlatma ve off-grid ürünler hususnda keşif ve fizibilite hizmeti veren Depar Solar teknik ekibi müşteri memnuniyetini ve ürün güvenliğini 4 kıtada garanti altına almaktadır.

Çöl tipi Depar Solar Desert Mono güneş paneli, özel kontrol ve monitör sistemi, toza ve suya dayanıklı ürünler, özel kablolama ve yeraltı sızdırmaz akü kutusu ve çift kat galavanizli direkleri ve mekanik aksam ile tamamen özel olarak üretilen güneş enerjili aydınlatma sistemleri uzun garanti süresi ve kullanım ömrü ile de dikkat çekmektedir. Solar aydınlatma sistem aküleri yine çöl şartlarına, sıcaklık ve nem şartlarına özel olarak Korede üretilen ve Depar Solar Soli serisi Solar Jel Tipi tam bakımsız derin deşarj akülerden oluşmaktadır. 

 

DEPAR SOLAR GROUP
Adres: Anadolu Blv.145.sk.10/33-47-48 Macunkoy 06370 Ankara Turkey TEL: +90.312.3977236 E-posta: info@deparsolar.com
Ziyaretçiler - Bugün: Toplam:
© 2015 DEPAR SOLAR GROUP - Tüm Hakları Saklıdır. | 2H Yazılım