Aktif anket yok !

Güneş Enerjili Güç ve Aydınlatma Sistemleri

                                          Tüm Dünya İçin Güç Bizde!

     1984 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden firmamız Türkiye’de hızla gelişen enerji, güç depolama ve güneş enerjisi sektöründe öncü bir firmadır. Depar Solar olarak yüksek kaliteli güneş enerjisi sistemleri, askeri güç sistemleri, lityum akü ve depolama sistemleri ve Led aydınlatma ürünlerimizi 30u askın ülkeye ihraç etmekteyiz. Enerji ile ilgili tecrübemizi hem Türkiye pazarına hem bütün dünyaya doğru ve güvenilir bir şekilde sunmayı amaç edinen firmamız ürün ve sistem kalitesini temel alan hizmet anlayışına sahiptir.

                      

    Depar Solar Güneş Enerjili Güç Sistemlerimiz ve Özel Aydınlatma Ürünlerimiz askeri standartlara göre üretilmekte olup NATO envanterinde mevcut bulunmaktadır. Güneş enerjili lityum güç depolama ünitelerimiz ve aydınlatma ünitelerimiz elektrik şebekesine ihtiyaç duymadan gerek askeri gerekse sivil her ortamda kullanılmak üzere her zaman yanınızdadır. Güneş Enerjili Jeneratör sistemlerimizle işyeriniz , eviniz, yazlığınız, araziniz kısacası elektriğe ihtiyaç duyduğunuz her alanda enerji sisteminizi kurup hazır hale getirmekteyiz. Gelecek nesillerin elektrik kaynağının güneş elektriği olduğunun bilincindeyiz ve Türkiyede bu amaca hizmet ederek ürün geliştirme ve üretim faaliyetleri yaparak bu ürünleri Dünya ya sunmanın gururunu yaşamaktayız.

 
                             

 

 

AOC Saha Aydınlatmasında Depar Solar Aydınlatma Ürünleri Tercih Edildi
AOC Güneş Enerjili Saha Aydınlatmasında Depar Solar Tercih Edildi
Kuwait Oil Company kurulumlarımız devam ediyor...
Kuveyt Petrol Şirketi güneş enerjisi sistemleri ve solar aydınlatma ürünleri tedarikçisi olan Depar Solar 2016 yılında başlayan Çöl Şartlarına uygun güneş enerjili aydınlatma direkleri kurulumlarına 2017 yılında da devam ediyor.
Kerkük Çadır Kamplarında Depar Solar Aydınlatma Sistemleri
Irakda yıllardır süren siyasi sorunlardan muzdarip olan ve çadır kamplarında toplanan mültecilerin ve sığınmacıların enerji ve aydınlatma ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulan sistemlerle bölge halkının yaralarını biraz olsun sarmaya yardımcı olan Depar Solar Kerkükde bulunan kamplarda da güneş enerjili sistemlerin kurulumunu tamamladı
IRAK Sokaklarını Depar Solar aydınlatıyor.
Irak özellikle yazları aşırı sıcak bir iklim kuşağında bulunan bir ülke olarak güneş enerjili sistemler açısından daha yüksek risk faktörleri bulunan bir ülkedir. Yüksek kaliteli Depar Solar Aydınlatma Direk Sistemleri ile Irak sokaklarını karanlıktan kurtarmaktan gurur duyuyoruz.
K.O.C Güneş Enerjili Aydınlatma Tedarikçisi olarak Depar Solar tescil edildi.
Uzun süren test ve değerlendirmeler sonucunda Kuwait Oil Company (Kuveyt Petrol Şirlketi) Depar Solar ve baglı firmalarını tedarikçi olarak onaylayarak ilk siparişini 2016 ilk yarısı içerisinde verdi.
Depar Solardan Suriye Mülteci Kamplarına Güneş Enerjisi
Depar Solar Suriyede bulunan mülteci kamplarına güneş enerji sistemleri ve güneş enerjili sokak lambaları teslimatını gerçekleştirdi.
Depar Solardan İran Çıkarması
Ambargoların kaldırılmasından sonra birçok ülkenin dikkatini çeken İran birçok uluslararası yatırımcının odak noktasında. Depar Solar Güneş Enerjisi alanında İranlı partnerleri ile işbirliği konularını genişletmek üzere anlaşma imzaladı. Yapılan an..
Kuzey Sudan Hartum Gümrük Sahası için Depar Solar Berlin Serisi DC Armatür
Kuzey Sudan Hartum Gümrük İdaresi Antrepo ve Saha aydınlatması için Depar Solar Berlin Serisi DC Güneş Enerjili Aydınlatma Armatürlerini seçti.
Batı Afrikanın En Kapsamlı Enerji Fuarında bizi ziyaret edebilirsiniz.
Depar Solar ailesi olarak bölgedeki müşterilerimizi yeni ürünlerimizle ilgili bilgilendirmek ve tanıtım gerçekleştirmek üzere Power Nigeria 2016- Lagos?da sizleri standımıza bekliyoruz.
TİKAdan Cibutiye SOLİ Güneş Enerjili Aydınlatma
Depar Soların SOLi Markası ile ürettiği Solar Lityum Tak-Kullan Lamba konsepti ile satışa sunulan SOLi Güneş Enerjili Park & Bahçe Lambaları Cibuti?de yoksulların kullanımına sunulmak üzere TIKA ve Müteahhitleri aracılığı ile ülkeye sevk edildi.
Yeni MPPT 20A Şarj kontrol cihazımızı gördünüz mü?
Depar Solar 20A MPPT (12/24V) şarj kontrol ve aydınlatma için zamanlayıcı(nightlight) özelliği ile 520W (24V) güneş paneline kadar bağlanabilen maksimum güç noktası takibi ile %30?a kadar ekstra performans sağlayın.
Rwanda Solar Çevre Aydınlatması için SOLi Solar Lityum Serisi
Ruanda hem tropikal hem de kurak bir iklime sahip iki ayrı iklim kuşağında bulunan bir ülke olarak güneş potansiyeli açısından yıl boyunca iniş çıkış gösteren değerlere sahip bir ülke olarak SOLi Solar Lityum Serisi ile yüksek kaliteli Depar Solar ürünleri ile güneş enerjisinden aydınlatma amaçlı olarak da faydalanmaya başladı.
Depar Solar Nijeryada Otoyol Aydınlatma İhalesi Tedarikçisi Oldu
Depar Solar Nijerya Eyaletlerarası yol aydınlatma ihalesi için yüksek verimli LED Aydınlatma Ürünleri ile tedarikçi olmaya hak kazandı. Uzun çabalar sonucu kazanılan bu başarı sayesinde bölgede şehirlerarası yolların aydınlatılmasında Depar Solar ürünleri ile birinci etap olarak 100km yol aydınlatma armatürleri ve üst yapı elektrik malzemeleri ihrac edilecek.
Moritanyalı Yoksullar İçin Güneş Enerjili Dalgıç Pompa
Depar Solar ve AZDA Grup-Suudi Arabistan ortak projesi olarak Moritanya sınırlarında 10 ayrı bölgede yoksullara su sağlamak amacı ile kullanılacak olan Güneş Enerjili Dalgıç Pompa Sistemleri tedariği sağlandı.
Gana sokak ve Caddelerini Depar Solar Aydınlatıyor
Batı Afrika ülkelerinden olan Gana sokak ve caddeleri Depar Solar London Serisi Güneş Enerjili aydınlatma direkleri sayesinde daha aydınlık ve güvenli....
DEPAR SOLAR GROUP
Adres: Anadolu Blv.145.sk.10/33-47-48 Macunkoy 06370 Ankara Turkey TEL: +90.312.3977236 E-posta: info@deparsolar.com
Ziyaretçiler - Bugün: Toplam:
© 2015 DEPAR SOLAR GROUP - Tüm Hakları Saklıdır. | 2H Yazılım